- Europese kwaliteit
- Duurzaam geproduceerd
- Voor jou gemaakt

Nieuwe zetel na de verhuizing?
Een verhuizing resulteert vaak in een compleet nieuwe inrichting. Hoe ga ik de nieuwe woonkamer inrichten, welke spullen neem ik mee en welke niet? Zal ik deze keer een PVC vloer nemen, schilder ik de kozijnen zwart en wil ik mijn boekenkast houden? Neem ik nu een loungezetel, zetel met eenpersoonszetel of juist een hoekzetel met eiland?
Voordat je begint is het handig om eerst de woning die je verlaat op te ruimen. Dat heeft als voordeel dat je ziet wat voor een spullen je nog hebt. Tweede pluspunt is dat je minder hoeft te verhuizen, dat scheelt weer. Zorg dat je verschillende dozen klaar hebt staan en sorteer alles.
Het is altijd lastig in te schatten wat voor een soort zetel het beste in je nieuwe woonkamer past. Of je nu kleiner of groter gaat wonen, het is handig dat je de maten opneemt van je nieuwe woning. Zorg dat je ze altijd bij de hand hebt, bijvoorbeeld op je telefoon. Een goede voorbereiding is immers het halve werk!



Het is goed om te weten hoeveel ruimte je toekomstige zetel gaat innemen. Knip van oude kranten de afmeting van alle grote meubels, zoals de zetel, eettafel, kast enzovoorts… Leg deze in de nieuwe leefruimte. Je zal niet de eerste zijn die beseft dat een hoekzetelop maat thuis groter lijkt dan in de winkel. Gelukkig zijn er veel modellen en mogelijkheden qua afmetingen zodat jij de perfecte hoekzetel kunt samenstellen.
Krijg je vaak bezoek over de vloer? Of heb je een groot gezin dat vaak samen op de zetel zit? Dan past een mega hoekzetel wellicht goed bij jouw leefruimte. Op deze grote hoekzetel kun je comfortabel met zes personen zitten. Wil je met nog meer mensen op de zetel? Dan kun je middels de elementen helemaal zelf je eigen hoekzetel op maat samenstellen.
Vind je de mega hoekzetel aan de grote kant? Dan kun je ook voor een hoekzetel met eiland kiezen. Deze zetel is een combinatie van een loungezetel en een hoekzetel.
De hoek zorgt voor een extra zitplaats, daarnaast kun je ook lekker je benen strekken op het doorlopende zitgedeelte. Qua formaat komt een hoekzetel met eiland overeen met een loungezetel die een extra zitplaats biedt! Het eiland element (de hoek) kan je zowel aan de linker- als rechterkant plaatsen.
Weet jij inmiddels al welke hoekzetel op maat jij wilt hebben? Ga dan snel naar een van onze verkooppunten om je helemaal bij te laten praten. Genoeg stof om over na te denken voordat de verhuiswagen voor de deur staat!




Bezoek één van de UrbanSofa verkooppunten
Wil je de UrbanSofa zetels met eigen ogen bekijken? Bezoek dan één van de UrbanSofa verkooppunten. Op deze manier heb je meteen een goed beeld van de zetel die je op het oog hebt. Met verkooppunten door het hele land is er altijd een verkooppunt bij jou in de buurt. Meer weten? Neem contact met ons op!